Viešbutis

Siūlome šviesius ir patogiai įrengtus Provanso stiliaus kambarius ramiam ir kokybiškam poilsiui gamtoje.
Viešbutis „Gamtos perlas“ – tai įdomi nakvynės vieta ir puikus pasirinkimas tiems, kas myli gyvūnus ir vertina gamtą.

Visuose kambariuose yra įrengti kondicionieriai, kabelinė televizija ir internetas, seifas, plaukų džiovintuvas, mini šaldytuvas, elektrinis virdulys ir nedidelis indų rinkinys.

Mini dvivietis

Nedidelis kambarys su siauresne dvigule lova, skirtas vienam arba dviem asmenims. Kambaryje yra patogus rašomasis stalas.

REZERVUOTI KAMBARĮ

Standartinis dvivietis

Erdvus kambarys su dvigule lova (taip pat turime kambarių ir su dviem viengulėmis lovomis). Kambaryje yra patogus rašomasis stalas.

REZERVUOTI KAMBARĮ

Dvivietis plius

Erdvus kambarys su dvigule lova (taip pat turime kambarių ir su dviem viengulėmis lovomis). Kambaryje yra fotelis, kavos staliukas ir patogus rašomasis stalas.

REZERVUOTI KAMBARĮ

Liuksas

Sudarytas iš dviejų kambarių: svetainės ir miegamojo. Tinkamas šeimoms su vaikais ar mėgstantiems daugiau erdvės ir komforto. Kambaryje yra sofa – lova, du foteliai, kavos staliukas ir patogus rašomasis stalas, indauja.

REZERVUOTI KAMBARĮ

Dviejų kambarių apartamentai

Sudaryti iš dviejų atskirų miegamųjų su dvigulėmis lovomis, svetainės ir virtuvės su visa įranga. Tinkamas šeimoms su vaikais ar didesnei draugų kompanijai. Kambaryje yra minkštas kampas, kavos staliukas ir patogus rašomasis stalas.

REZERVUOTI KAMBARĮ