Restoranas

Restorano „Juodasis pipiras“ menu patiks ir gurmanams, ir tradicinių skonių mėgėjams. Troškinti jaučio žandai, elnienos karpačio, ant grotelių kepta elniena, šviežios žuvies patiekalai, brandintos jautienos kepsnys ir vaikiškas meniu – mūsų šefai žino, kaip sukurti šventę lėkštėje!

O jei turite ypatingą progą švęsti – siūlome banketų organizavimo ir aptarnavimo paslaugas įvairiems renginiams ir progoms.

Renginiai vaikams

(vaikų gimtadieniai, mokyklų ir darželių šventės ir kt.)

Kad Jūsų vaikų šventės būtų nepamirštamos ir smagios, siūlome platų pasirinkimą paslaugų: batutų nuomą, animatoriaus paslaugas, safarį po elnyną, pažintį su gyvūnais mini zoologijos sode ir medžioklės trofėjų muziejuje. Turime vaikų žaidimo aikštelę ir didelę pievą, kurioje organizuojame renginius – tai uždara teritorija, kurioje vaikai galės saugiai švęsti, o tėveliai mėgautis ramybe ir nuostabia gamta.

Šeimos šventės ir renginiai

(gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ir kt.)

Restoranas „Juodasis pipiras“ Jūsų ypatingai progai siūlo iki 60 svečių talpinančią salę, taip pat galimybę apgyvendinti iki 40 svečių. Atsižvelgiant į svečių skaičių ir Jūsų poreikius, šventes rengti siūlome banketinėje salėje, terasoje ar lauko pievoje, kurioje galime aptarnauti žymiai daugiau svečių. Jaukia aplinka padės pasirūpinti profesionalūs dekoruotojai ir floristai.

Šventinis meniu

Specialūs patiekalai, šventinės vakarienės

Restorano „Juodasis pipiras“ šefai mielai pasiūlys specialų meniu Jūsų šventei, pasitikimo užkandžius, alaus ir užkandžių stalą, įvairių proginių desertų ir saldumynų. Restorane nuolat kuriame ir pristatome įvairias naujoves bei rengiame progines vakarienes (Valentino dienai, Moters dienai, Mamos ir Tėvo dienai ir kt.).

Salės Nuoma

Verslo renginiams ir seminarams

Pramogų kompleksas „Gamtos perlas“ – tai puiki vieta organizuoti konferencijas, seminarus ar mokymus. Šaltuoju metų laiku siūlome renginius organizuoti jaukioje salėje. Šiltuoju metų laiku, esant galimybei, siūlome iš tradicinės salės persikelti į pievą ar terasą. Turime visą reikalingą įrangą: projektorių, nuleidžiamą ekraną, bevielį internetą, garso įrangą, rašymo lentą.

Taip pat siūlome ir maitinimo paslaugas – kavos pertraukėles, verslo pietus ir vakarienes. Galime pasirūpinti ir svečių apgyvendinimu.