Gyvūnai

Pramogų kompleksas „Gamtos perlas“ siūlo išskirtinę pažintį su gyvūnais. Vaikams rengiami edukaciniai užsiėmimai, jodinėjimas žirgais ir vasaros stovyklėlės.

Mini Zoo

Mini zoologijos sode pamatysite Lietuvos miškų gyvūnų: vilkų, lūšių ir stumbrų. Taip pat čia gyvena smaližė meškutė Laima. Daugelį lankytojų nustebina spalvinga paukščių kolekciją, kurioje yra povų ir fazanų, stručių bei dekoratyvinių vištų. Vaikus nemažiau žavi ir kiti mūsų mini zoo gyventojai – žirgai, poniai, lamos, avytės, ožkytės ir asiliukai! „Gamtos perlo“ zoologijos sodas – tai gamtos pažinimo džiaugsmas!

Medžioklės trofėjų muziejus

Medžioklės trofėjų muziejuje galėsite pamatyti tikro dydžio žirafą ir dramblį, iš arti apžiūrėti liūtus, raganosį, krokodilą ir daug kitų egzotiškų gyvūnų. Tai unikalus, savo eksponatų gausa ir įvairove išsiskiriantis muziejus, kuriame eksponuojami gyvūnai, sumedžioti dešimtyje pasaulio šalių. „Kiekvieno gyvūno medžioklė – tai atskira istorija su savo įvykiais ir įspūdžiais, o kai kurių netgi labai ekstremali, reikalaujanti daug ištvermės, kantrybės ir pasiruošimo“ – sako selekcinės medžioklės žinovas ir trofėjų muziejaus įkūrėjas Antanas Bosas.

Apsilankymas šiame muziejuje – tai egzotiškų gyvūnų pažinimo pamoka mažiesiems.

Safaris

Norintiems iš arti susipažinti su gyvūnais siūlome pasivažinėjimą džipu (safari), kurio metu galėsite iš rankų pamaitinti bei paglostyti danielius ir elnius. Taip pat sutiksite Hailendų veisles jautukus. Safaris – tai galimybė iš labai arti pasigrožėti gyvūnais, kuriuos paprastai matome tik iš tolo!